Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Bezpieczeństwo zakupów

Jeśli chcieliby Państwo zwrócić produkt, mogą Państwo odstąpić od umowy w terminie 30 dni (z wyłączeniem zakupów z systemem spłaty ratalnej, gdzie zwrot jest możliwy do 14 dni), a w przypadku materacy nawet 60 dni, od daty otrzymania produktu bez podania przyczyn. W takiej sytuacji prosimy o poinformowanie nas o odstąpieniu od umowy poprzez przesłanie informacji na adres:

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.,
02-677 Warszawa,
ul. Cybernetyki 9

Zwrot produktu powinien nastąpić w terminie 30 dni na nastepujący adres:.

Studio Moderna Polska sp. z o.o.
Dział Obsługi Klienta
Ul. Roździeńskiego 12
41-306 Dąbrowa Górnicza
tel.: 22 512 54 00
e-mail: reklamacje@studio-moderna.pl

Wyjątek stanowią wszystkie materace Dormeo, na które przyznajemy okres 60-tu dni testowania, a na materace Air Comfort Plus i Air Select Plus aż 100 dni testowania. Przez ten czas możecie Państwo używać materac i sprawdzić, czy spełnia Państwa oczekiwania. Jeśli nie spełni tych oczekiwań, możecie Państwo zwrócić materac i otrzymać z powrotem sumę stanowiącą równowartość ceny, za którą materac został zakupiony. Zgłoszenie chęci oddania materaca powinno nastąpić nie póżniej niż 60-go dnia od jego otrzymania.

Najlepsze produkty, które sprawią, że będziesz miał więcej czasu, a męczące i uciążliwe czynności wykonasz łatwo i skutecznie. Materace Dormeo maja doskonałe opinie wśród użytkowników.

Gwarantujemy całkowicie bezpieczne zakupy poprzez oferowanie płatności przy odbiorze


Informacje o użytkownikach są przechowywane i przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Dane użytkowników są chronione przed utratą, zagubieniem, sfałszowaniem lub nieautoryzowanym dostępem lub ujawnieniem.

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.