Linia Nano Rovus

Chroni cały Twój dom

Nano Line Product

Ciesz się skutecznym i dogłębnym sprzątaniem na poziomie nano

 

Innowacyjna linia Nano Rovus to prawdziwa rewolucja w sprzątaniu. Skuteczne, przyjazne dla środowiska i kieszeni produkty zapewnią czystszy oraz bezpieczniejszy dom Tobie i Twojej rodzinie.

 
 
  • Eliminuje do 99,9% bakterii i wirusów

  • Ekologiczna

  • Ekonomiczna

 
 

Cztery rozwiązania, skuteczna technologia i maksymalna moc czyszczenia - linia Nano Rovus pozwala zapewnić zdrowsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze środowisko do życia

 
Para z nano cząsteczkami

Nano cząsteczki są niewidoczne dla oka, ale zarazem niezwykle skuteczne. Zaawansowana technologia pary z nano cząsteczkami wykorzystująca siłę natury zabija 99,95% bakterii i zarazków. Technologia Nano Rovus umożliwia zastosowanie mikroskopijnych cząsteczek pary, która wnika głęboko w strukturę materiału. Eliminuje bakterie na poziomie, który jest nieosiągalny dla cząsteczek pary zwykłych rozmiarów.

Technologia pary z nano cząsteczkami

Para z nano cząsteczkami

 
 
Filtracja HEPA H13

Nawet niewidoczne zagrożenie obecne w powietrzu w Twoim domu i jako otoczeniu wymaga w pełni efektywnego rozwiązania. Wysokiej jakości filtr HEPA 13 zapewnia 99,95% skuteczności i wychwytuje najmniejsze nano cząsteczki, a dodatkowa powłoka antybakteryjna eliminuje nawet niewidoczne zagrożenie, dbając o bezpieczeństwo w Twoim domu.

Chroń swój dom

Filtracja HEPA H13

 
 
 
Jonizacja

Kurz, bakterie, pyłki, dym i inne alergeny to tylko niektóre cząsteczki obecne w Twoim domu. Wytwarzanie jonów ujemnych i usuwanie jonów dodatnich zapewnia bezpieczniejsze środowisko w Twoim otoczeniu. Linia Nano Rovus wytwarza najwyższej jakości jony ujemne. Wychwytują wodór z białkowej osłonki wirusów i dzięki temu łatwo eliminują je bez użycia środków chemicznych. To usuwanie zarazków i alergenów w całkowicie bezpieczny, zdrowy i przyjazny dla środowiska sposób.

Zadbaj o bezpieczny dom

Jonizacja

 
 
Światło UV-C

Nano cząsteczki są wszędzie: w powietrzu, którym oddychamy, na powierzchniach, a nawet w łóżkach. Światło UV-C zabija 99,9% mikroorganizmów, eliminując niewidoczne zagrożenia w Twoim domu. Stwórz bezpieczny, wolny od wirusów i bakterii dom dla siebie i swojej rodziny.

Śpij spokojnie

Światło UV-C

 
 
 

Chcesz poznać wszystkie zalety skutecznych produktów z linii Nano Rovus?

 
 
 
x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.