Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Historia marki Rovus

Narodziny marki Rovus

Początek marki Rovus sięga 2005, kiedy to firma Studio Moderna dostrzegła potencjał w produktach do sprzątania i postanowiła rozwinąć nową markę, która konsekwentnie torowała sobie drogę do domów i serc klientów.

Pierwszym produktem, który wprowadziliśmy na rynek, był odkurzacz Rovus Aqua Power, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Odkurzacz zyskał przyvhylność naszych Klientów przede wszystkim dzięki temu, że zapewniał dużo czystsze i świeższe powietrze w domu. Był w tamtym czasie jednym z najpopularniejszych i najnowocześniejszych odkurzaczy, wyposażonym w system filtracji wody oraz zestaw wysokoskutecznych filtrów powietrza.   Wraz z rozwojem technologii, produkt był dwukrotnie ulepszany, podbijając serca osób, które cenią sobie nieskazitelny porządek.

Pozytywne opinie zachęciły nas do dalszego rozwoju. Zależało nam na tym, żeby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i tworzyć innowacyjne, skuteczne i unikalne rozwiązania ułatwiające domowe porządki.

W 2008 roku na rynku pojawił się nowy produkt - genereator pary Garment Steamer, który okazał się przełomem, umożliwiając pionowe prasowanie gorącą parą.

Nasz marka rozwijała się dalej, a w sprzedaży pojawiły sie nowe produkty - inteligentne roboty sprzątające Smart Power, które stanowiły konkurencyjną cenowo wersję tego typu odkurzaczy.
Wraz z dalszym rozwojem marki Rovus w 2014 roku w sprzedaży pojawiła linia BLUEPOWER G1. Składała się z innowacyjnych produktów  – od multicyklonowych robotów sprzątających i odkurzaczy ręcznych do mopów parowych i nowoczesnych myjek do okien.

Rovus dzisiaj i w przyszłości

Rozwój marki Rovus i różnorodność produktów cieszą się uznaniem Klientów, którzy motywują nas do dalszego wzbogacania portfolio, w którym w tej chwili znajduje się ponad 50 produków o różnorodnych zastosowaniach.

Odpowiadając na potrzeby Klientów ulepszyliśmy linię BLUEPOWER G2 oraz rozszerzyliśmy ofertę między innymi o linię GOLD, zawierającą różnorodne produkty do pielęgnacji odzieży. Przedstaliwliśmy też kolejne wielofunkcyjne produkty do sprzątania, DIY oraz drobiazgi ułatwiające codzienne życie.

Marka Rovus planuje nieustannie poszerzać asortyment ze wszystkich kategorii. Chcemy, by nasze produkty były nowoczesne i satysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przez te wszystkie lata Rovus nigdy nie zapomniał o swoim podstawowym celu - sprawianiu, by codzienne obowiązki stały się łatwiejsze.

2005

Powstanie marki Rovus

2006

Pierwszy produkt w sprzedaży – odkurzacz ROVUS AQUA POWER

2008

Pojawienie się na rynku generatora pary Garment Steamer – przełom na rynku, umożliwiający pionowe prasowanie

2014

Nowa kolekcja BLUEPOWER G1

2016

Pojawienie się bestsellera: Mopa ze spryskiwaczem Rovus

2017

Pojawienie się bestsellera: Kompaktowego ogrzewacza powietrza Handy Heater

2018

Pojawienie się bestsellera: Przenośnego klimatyzatora Arctic Cooler

2019

W najbliższej przyszłości planujemy rozwijać nasze portfolio zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.