Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Oprócz standardowych from płatności PayU czyli przelewu lub płatności kartą możesz także skorzystać z dodatkowych opcji.

Kupuj na raty w naszych sklepach za pomocą PayU Płacę później, Twisto lub PayU Raty.

PayU Płacę później

Kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni za pośrednictwem PayU Płacę Później! lub Twisto

 • Płatność PayU Płacę później jest dostępna przy zakupach powyżej 100 zł
 • Opcja płatności dostępna jest dla Klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy dokonali zakupów korzystając z systemu PayU, wykorzystując ten sam adres e-mail (podczas wcześniejszych zakupów jak i nowych)

Dlaczego warto skorzystać z „PAYU - Płacę później”:

 • Szybki proces - przy pierwszej transakcji proces decyzyjny może trwać chwilę dłużej, ale nie dłużej niż 90 sekund!
 • Bezpieczeństwo - płatność za zakupy następuje dopiero po otrzymaniu zamówienia
 • Wygoda i elastyczność – masz 30 dni na opłacenie zamówienia od daty dokonania zakupu, a jeśli nie zdążysz, możesz podzielić ją na raty
 • Możesz też wybrać Twisto. Z Twisto płacisz tak, jak lubisz. Rób zakupy z Twisto i przesuwaj płatność do 45 dni, lub dziel większe wydatki na 3 raty za 0 zł!

Jak to działa?

Dzień 1

mango
Wybierz towar lub usługę
mango
Wybierz PayU i PayU | Płacę Poźniej jako metodę płatności
mango
Potwierdź tożsamość do oceny kredytowej
mango
Potwierdź warunki Płatności Odroczonej, a PayU przekaże środki sprzedającemu

Dzień 2-7

mango
Odbierz towar lub usługę

Dzień 30

mango
Zapłać do 30 dni bez dodatkowych kosztów
mango
Spłacaj w 3 lub 6 miesięcznych ratach

PayU Raty

Dlaczego warto skorzystać z PAYU Raty?

 • Szybki proces - nawet w 15 minut! Złożenie wniosku to tylko kilka kroków.
 • Bezpieczeństwo - przejrzysty proces. Rat udzielają pożyczkodawcy współpracujący z PayU
 • Wygoda - 100% online, bez wychodzenia z domu

Płatność ratalna PayU jest dostępna przy zakupach powyżej 300 zł (do 20 000 zł)

Jak to działa?

 • mango

  ZAKUPY

 • mango

  WYPEŁNIENIE WNIOSKU

 • mango

  WERYFIKACJA PRZEZ POŻYCZKODAWCĘ

 • mango

  POTWIERDZENIE UMOWY

 • mango

  DOSTAWA

 • mango

  SPŁATA RAT

Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota kredytu: 600 PLN (bez kredytowanych kosztów), RRSO: 0%, całkowita kwota do zapłaty: 600 PLN (w tym: prowizja 0,00 PLN, ubezpieczenie 0,00 PLN, usługi dodatkowe 0,00 PLN), płatność w ciągu 30 dni od zakupu, bez kredytowanych kosztów. Warunki oferty: wg stanu na 13 lipca 2017 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą, tj. Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. PayU SA z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcą i pośredniczy w zawieraniu ww. umowy.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota kredytu: 600 PLN (bez kredytowanych kosztów), RRSO: 55,92%, całkowita kwota do zapłaty: 683,88 PLN (w tym: prowizja 83,88 PLN, ubezpieczenie 0,00 PLN, usługi dodatkowe 0,00 PLN), 3 równych comiesięcznych rat w wysokości po 227,96 PLN. Warunki oferty: wg stanu na 13 lipca 2017 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą, tj. Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. PayU SA z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcą i pośredniczy w zawieraniu ww. umowy.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota kredytu: 600 PLN (bez kredytowanych kosztów), RRSO: 38%, całkowita kwota do zapłaty: 714,00 PLN (w tym: prowizja 114,00 PLN, ubezpieczenie 0,00 PLN, usługi dodatkowe 0,00 PLN), 6 równych miesięcznych rat w wysokości po: 119,00 PLN. Warunki oferty: wg stanu na 25 stycznia 2018 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą, tj. Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. PayU SA z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcą i pośredniczy w zawieraniu ww. umowy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – Kreditech Polska Sp. z o.o., Alior Bank SA i mBank SA. Najszybszy i najwygodniejszy proces zapewnia Kreditech Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. To innowacyjna firma z branży Fintech, założona w 2012 roku w Niemczech. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową.

Więcej informacji na temat rat PayU znajdziesz tutaj >>

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.